+38 (050) 175-15-15
+38 (068) 175-15-15

csn.sab.info@gmail.com

м. Запоріжжя,

вул. Електрозаводська, 3

(зупинки: "Каховська", "ЗСТО")

Галузеві рішення BAS

BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях

BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях

Рішення для автоматизації управління і обліку на підприємстві житлово-комунальної сфери будь-якої організаційної форми. Дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами його діяльності.

BAS Будівництво. Бухгалтерія

BAS Будівництво. Бухгалтерія

BAS АГРО. Бухгалтерія

BAS АГРО. Бухгалтерія
BAS Громадське харчування
BAS Медицина
BAS Управління автотранспортом. Стандарт

BAS Громадське харчування

BAS Медицина

BAS Управління автотранспортом. Стандарт

Рішення для ведення бухгалтерського і податкового обліку на підприємствах будівельної галузі та автоматизації повного інвестиційного циклу діяльності підприємств інвестора, замовника або підрядника.

Рішення для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку сільськогосподарських підприємств, що займаються рослинництвом, тваринництвом, птахівництвом, переробкою і реалізацією сільськогосподарської продукції.

Рішення призначене для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку діяльності ресторанів, кафе, підрозділів громадського харчування готельних комплексів, виробничих і кондитерських цехів та інших підприємств громадського харчування.

Рішення "BAS Медицина. Лікарня" та "BAS Медицина. Поліклініка" призначені для управління операційною діяльністю амбулаторно-поліклінічних та стаціонарних медичних організацій різних організаційно-правових форм.

Рішення для автоматизації управлінського і оперативного обліку в автотранспортних підприємствах і організаціях, а також в автотранспортних підрозділах торгових, виробничих та інших підприємств, які використовують автотранспорт для власних потреб.

Для придбання програми та отримання відповідей на питання:

Tel. / Viber/ Telegram: +38 (050) 175-15-15

Tel. / Viber/ Telegram: +38 (068) 175-15-15

BAS Комплексне управління паливним підприємством

BAS Комплексне управління паливним підприємством

Інноваційне рішення для автоматизації обліку операцій з паливом, паливними картами і талонами, а також бізнес-процесів обліку закупівель та продажів супутніх товарів для мережі АЗК. В рішенні наявний блок автоматизації нафтобаз.