+38 (050) 175-15-15
+38 (068) 175-15-15

csn.sab.info@gmail.com

м. Запоріжжя,

вул. Електрозаводська, 3

(зупинки: "Каховська", "ЗСТО")

Рішення BAS для масового ринку

Для придбання програми та отримання відповідей на питання:

Tel. / Viber/ Telegram: +38 (050) 175-15-15

Tel. / Viber/ Telegram: +38 (068) 175-15-15

BAS Бухгалтерія

BAS Бухгалтерія

Рішення для автоматизації ведення бухгалтерського та податкового обліку включно з підготовкою обов'язкової (регламентованої) звітності будь-якого комерційного підприємства.

BAS Бухгалтерія КОРП

BAS Бухгалтерія КОРП

BAS Управління торгівлею

BAS Управління торгівлею
BAS Малий бізнес
BAS Роздрібна торгівля
BAS Комплексне управління підприємством
BAS Комплексне управління підприємством

BAS Малий бізнес

BAS Роздрібна торгівля

BAS Комплексне управління підприємством

BAS Зарплата та Управління персоналом

Рішення являється професійним інструментом бухгалтера з розширеними можливостями обліку та додатковою функціональністю в частині розрахунку заробітної плати та кадрового обліку.

Багатофункціональний інструмент для підвищення ефективності бізнес-процесів торговельного підприємства. Рішення дозволяє в комплексі автоматизувати задачі оперативного та управлінського обліку, аналізу і планування торгових операцій.

Рішення у якому реалізовано усе найнеобхідніше для підприємств Small Business Solutions (торгових, виробничих і сервісних компаній) в рамках оперативного обліку, контролю, аналізу і планування.

Рішення для автоматизації бізнес-процесів магазинів різних форматів. Програма дозволяє автоматизувати облік товарних запасів на складах магазинів, облік грошових коштів в касах, може використовуватися в якості робочого місця касира.

Інноваційне рішення для побудови комплексних інформаційних систем управління діяльністю малих та середніх підприємств різних галузей, управлінські процеси яких вимагають чіткої координації та узгоджених дій декількох виконавців.

Готовий інструмент для вирішення всіх завдань, пов'язаних з розрахунком заробітної плати персоналу та реалізацією кадрової політики, з урахуванням вимог законодавства та реальної практики роботи підприємств України.