+38 (050) 175-15-15
+38 (068) 175-15-15

csn.sab.info@gmail.com

м. Запоріжжя,

вул. Електрозаводська, 3

(зупинки: "Каховська", "ЗСТО")

BAS БухгалтеріяBAS Бухгалтерія

BAS Бухгалтерія

Рішення для автоматизації ведення бухгалтерського та податкового обліку включно з підготовкою обов'язкової (регламентованої) звітності будь-якого комерційного підприємства.

BAS Бухгалтерія КОРП

BAS Бухгалтерія КОРПBAS Бухгалтерія КОРП

BAS Управління торгівлею

BAS Управління торгівлеюBAS Управління торгівлею
BAS Малий бізнесBAS Малий бізнес
BAS Роздрібна торгівляBAS Роздрібна торгівля
BAS Комплексне управління підприємствомBAS Комплексне управління підприємством

BAS Малий бізнес

BAS Роздрібна торгівля

BAS Комплексне управління підприємством

Рішення являється професійним інструментом бухгалтера з розширеними можливостями обліку та додатковою функціональністю в частині розрахунку заробітної плати та кадрового обліку.

Багатофункціональний інструмент для підвищення ефективності бізнес-процесів торговельного підприємства. Рішення дозволяє в комплексі автоматизувати задачі оперативного та управлінського обліку, аналізу і планування торгових операцій.

Рішення у якому реалізовано усе найнеобхідніше для підприємств Small Business Solutions (торгових, виробничих і сервісних компаній) в рамках оперативного обліку, контролю, аналізу і планування.

Рішення для автоматизації бізнес-процесів магазинів різних форматів. Програма дозволяє автоматизувати облік товарних запасів на складах магазинів, облік грошових коштів в касах, може використовуватися в якості робочого місця касира.

Інноваційне рішення для побудови комплексних інформаційних систем управління діяльністю малих та середніх підприємств різних галузей, управлінські процеси яких вимагають чіткої координації та узгоджених дій декількох виконавців.

Програми BAS

Для придбання програми та отримання відповідей на питання:

Tel. / Viber/ Telegram: +38 (050) 175-15-15

Tel. / Viber/ Telegram: +38 (068) 175-15-15

Рішення BAS для масового ринку

Галузеві рішення BAS

BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях

BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніяхBAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях

Рішення для автоматизації управління і обліку на підприємстві житлово-комунальної сфери будь-якої організаційної форми. Дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами його діяльності.

BAS Будівництво. Бухгалтерія

BAS Будівництво. БухгалтеріяBAS Будівництво. Бухгалтерія

Рішення для ведення бухгалтерського і податкового обліку на підприємствах будівельної галузі та автоматизації повного інвестиційного циклу діяльності підприємств інвестора, замовника або підрядника.

BAS АГРО. Бухгалтерія

BAS АГРО. Бухгалтерія BAS АГРО. Бухгалтерія

Рішення для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку сільськогосподарських підприємств, що займаються рослинництвом, тваринництвом, птахівництвом, переробкою і реалізацією сільськогосподарської продукції.

BAS Громадське харчування

BAS Громадське харчуванняBAS Громадське харчування

Рішення призначене для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку діяльності ресторанів, кафе, підрозділів громадського харчування готельних комплексів, виробничих і кондитерських цехів та інших підприємств громадського харчування.

BAS Медицина

BAS Управління автотранспортом. Стандарт

BAS МедицинаBAS Медицина

Рішення "BAS Медицина. Лікарня" та "BAS Медицина. Поліклініка" призначені для управління операційною діяльністю амбулаторно-поліклінічних та стаціонарних медичних організацій різних організаційно-правових форм.

BAS Управління автотранспортом. СтандартBAS Управління автотранспортом. Стандарт

Рішення для автоматизації управлінського і оперативного обліку в автотранспортних підприємствах і організаціях, а також в автотранспортних підрозділах торгових, виробничих та інших підприємств, які використовують автотранспорт для власних потреб.

BAS Комплексне управління паливним підприємством

BAS Комплексне управління паливним підприємствомBAS Комплексне управління паливним підприємством

Інноваційне рішення для автоматизації обліку операцій з паливом, паливними картами і талонами, а також бізнес-процесів обліку закупівель та продажів супутніх товарів для мережі АЗК. В рішенні наявний блок автоматизації нафтобаз.