+38 (050) 175-15-15
+38 (068) 175-15-15

csn.sab.info@gmail.com

м. Запоріжжя,

вул. Електрозаводська, 3

(зупинки: "Каховська", "ЗСТО")

Інформаційна система ІТСІнформаційна система ІТС

Інформаційна система ІТС

Рішення для автоматизації ведення бухгалтерського та податкового обліку включно з підготовкою обов'язкової (регламентованої) звітності будь-якого комерційного підприємства.

RDI Service

Оновлення програмОновлення програм

Інформаційно-технологічний супровід

Інформаційно-технологічний супровідІнформаційно-технологічний супровід
Лінія консультаційЛінія консультацій
FREDO ДокМенFREDO ДокМен
FREDO ЗвітFREDO Звіт

Лінія консультацій

FREDO ДокМен

FREDO Звіт

Regulatory Data Information Service (RDI Service) – сервіс для автоматичного оновлення періодичної нормативно-довідкової інформації в типових прикладних рішеннях (конфігураціях).

Отримання консультаційних та інформаційних послуг з питань ведення обліку та роботі в програмах для автоматизації бізнесу. Пакети онлайн-сервісів: "ІТС ТЕХНО", "ІТС ПРОФ", "ІТС РЕТРО", "Тех. підтримка", "Бухгалтерський".

Лінія консультацій надає користувачам програм для автоматизації бізнесу консультації по роботі з конфігураціями. Консультації спеціалістів Служби технічної підтримки та обслуговуючої компанії телефоном та електронною поштою.

Обмін електронними документами (рахунками, актами виконаних робіт, товарними накладними та іншими документами) з контрагентами безпосередньо з програм для автоматизації бізнесу без створення зовнішніх проміжних файлів.

FREDO Звіт - інтегрований з програмами для автоматизації бізнесу сервіс здачі електронної звітності до Державних органів, адміністрування ПДВ, реєстрації податкових документів (ПН/РК) в ЄРПН та обміну ними між контрагентами.

Супровід систем автоматизації бізнесу

Для придбання сервісів ІТС та отримання відповідей на питання:

Tel. / Viber/ Telegram: +38 (050) 175-15-15

Tel. / Viber/ Telegram: +38 (068) 175-15-15

Лекторій

ЛекторійЛекторій

Лекторій - це регулярні зустрічі користувачів з методистами ІТС та запрошеними спеціалістами. Регулярні семінари із оглядом законодавства та його відображення в програмах для автоматизації бізнесу - в очній формі та в форматі відеолекцій.

Пактум.Контрагент

Пактум.КонтрагентПактум.Контрагент

Автоматизоване заповнення карток контрагентів даними, що містяться у відкритих державних реєстрах. Доступно як з форми створення картки контрагента у довіднику, так і з форми створення первинного документа.

Консультації аудитора

Консультації аудитораКонсультації аудитора

Персональні письмові консультації від експертів і аудиторів з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, а також допомога в складанні запиту до ДПС.

ІТС Галузевий

ІТС ГалузевийІТС Галузевий

ІТС Галузевий — це сервіс, який надається розробниками галузевих рішень спільно з обслуговуючою компанією користувачам програм для автоматизації бізнесу. Він призначений для супроводу користувачів певних галузевих і спеціалізованих рішень.