+38 (050) 175-15-15
+38 (068) 175-15-15

csn.sab.info@gmail.com

м. Запоріжжя,

вул. Електрозаводська, 3

(зупинки: "Каховська", "ЗСТО")

Супровід систем автоматизації бізнесу

Лекторій - це регулярні зустрічі користувачів з методистами ІТС та запрошеними спеціалістами.

 

Місце проведення семінарів повідомляється в інформаційних листах з проведення лекторіїв, на сайті http://www.unionba.com.ua і на сайті сервісу "Інформаційна система ІТС" (ІС ІТС). Перейти на сайт сервісу ІС ІТС можна з його опису на Порталі ІТС.

BAS Бухгалтерія

Мета семінарів – оперативно розглядати як питання змін у законодавстві та відображення цих змін в програмах для автоматизації бізнесу, так і найактуальніші проблеми, що виникають у бухгалтерів-практиків і кадрових спеціалістів.

 

Кожна тема, що розглядається у рамках Лекторію, складається з двох частин: перша присвячена нормативному регулюванню питання, що зазначене в темі лекції, а друга - тому, як це реалізовано в програмах.

 

Переглянути відеоматеріали можуть користувачі, які мають договір "ІТС ПРОФ", "ІТС Ретро", пакет онлайн-сервісів "Тех. підтримка" і "Бухгалтерський", отримавши при цьому доступ до сервісу "Інформаційна система ІТС".

Користувачі, які бажають взяти участь у семінарах, мають оформити заявку на сторінці реєстрації чергового заходу або зареєструватися через обслуговуючого компанію.

  • Лекторій - це унікальна можливість поспілкуватися з методистами ІТС та запрошеними спеціалістами, отримати достовірну інформацію "з перших вуст";
  • Ви отримуєте компетентні відповіді на питання без додаткових витрат на дорогу.

Вартість

Умови отримання

Лекторій

Переваги

Для організацій, у яких на момент проведення заходу зареєстровано діючий договір "ІТС ПРОФ", "ІТС Ретро", пакет онлайн-сервісів "Тех. підтримка" або "Бухгалтерський" передбачена безкоштовна участь:

  • Двох людей для очної участі;
  • Однієї людини для перегляду онлайн.

 

Вартість для решти категорій слухачів повідомляється в інформаційних листах з проведення лекторіїв, на сайті http://www.unionba.com.ua і на сайті сервісу "ІС ІТС". Перейти на сайт сервісу "ІС ІТС" можна з його опису на Порталі ІТС.

 

Обов'язкова попередня реєстрація!

 

Для уточнення інформації про проведення лекторіїв звертайтеся за електронною поштою seminar@unionba.com.ua або телефоном +38 (044) 221-38-63.

Для придбання сервісів ІТС та отримання відповідей на питання:

Tel. / Viber/ Telegram: +38 (050) 175-15-15

Tel. / Viber/ Telegram: +38 (068) 175-15-15