+38 (050) 175-15-15
+38 (068) 175-15-15

csn.sab.info@gmail.com

м. Запоріжжя,

вул. Електрозаводська, 3

(зупинки: "Каховська", "ЗСТО")

Супровід систем автоматизації бізнесу

Найповніший інформаційний ресурс для людей, які працюють з програмами для автоматизації бізнесу - довідники, методики, посібники, консультації щодо використання програм та законодавства.

 

Інформаційна система ІТС (ІС ІТС) створена спеціально для користувачів програм для автоматизації бізнесу - керівників, кадровиків, бухгалтерів та IT-спеціалістів.

BAS Бухгалтерія

Для отримання повного доступу до "ІС ІТС" необхідно мати діючий договір інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) рівня "ІТС ПРОФ" або "ІТС Ретро" з обслуговуючою компанією або оформити пакет онлайн-сервісів "Тех. підтримка".

 

При оформленні договору ІТС рівня ТЕХНО надається доступ тільки до онлайн документації з продуктів для автоматизації бізнесу.

 

"ІС ІТС" складається з декількох розділів, які призначені для різних категорій користувачів. Перелік розділів "ІС ІТС", до яких має доступ користувач, визначається видом укладеного договору ІТС:

 

  • Договір "ІТС ПРОФ", "ІТС Ретро", пакет онлайн-сервісів "Тех. підтримка" – доступ до всіх розділів "ІС ІТС";

  • Договір "ІТС ТЕХНО" - обмежений доступ (тільки до онлайн документації з продуктів для автоматизації бізнесу).

 

З метою підтримки навчального процесу, орієнтованого на фундаментальну підготовку молодих спеціалістів, чия подальша робота буде пов'язана з активним використанням програм для автоматизації бізнесу, всім навчальним закладам доступ до "ІС ІТС" надається безкоштовно за умови за умови підписання Меморандуму про співпрацю зі всеукраїнською громадською організацією "Спілка автоматізаторів бізнесу". Після підписання Меморандуму, навчальним закладам надається сервіс "Освітній супровід", до складу якого входить безкоштовне отримання інформаційно-методичних матеріалів "ІС ІТС".

"ІС ІТС" доступна в режимі 24/7 - цілодобово, без вихідних і святкових днів. Матеріали "ІС ІТС" оперативно оновлюються.

 

В "ІС ІТС" представлені новини, коментарі та консультації спеціалістів з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, рекомендації щодо оподаткування господарських операцій, покрокові інструкції щодо їх відображення в програмах для автоматизації бізнесу, інструкції зі складання бухгалтерської, податкової та іншої звітності та відправки її до контролюючих органів в електронному вигляді за допомогою сервісу "FREDO Звіт", інструкції з налаштування обміну первинними документами між контрагентами за допомогою сервісів "FREDO ДокМен" та "FlyDoc", інструкції з налаштування сервісів автоматичного заповнення карток контрагентів "Пактум.Контрагент" та оновлення періодичної нормативно-довідкової інформації "RDI Service".

 

ІС ІТС доступна в режимі 24/7 - цілодобово, без вихідних і святкових днів. Матеріали "ІС ІТС" оперативно оновлюються.

Умови отримання

Інформаційна система ІТС

Переваги

Унікальність "ІС ІТС" полягає в тому, що авторами розміщених матеріалів є розробники програм для автоматизації бізнесу, аудитори та методисти ІТС.

 

Експерти і методисти щодня відстежують зміни законодавства і розробляють методики обліку тієї чи іншої господарської операції, обліку податків, заповнення декларацій та ін. Потім програмісти на підставі цих методик вносять зміни до програм, а методисти пишуть матеріали для "ІС ІТС". Таким чином, всі господарські ситуації, матеріали з податків та звітності розглядаються з двох точок зору: з позиції законодавства та з позиції застосування законодавства в програмах для автоматизації бізнесу з урахуванням методології, закладеної в ці програми.

 

Використовуючи "ІС ІТС", ви постійно підвищуєте свою кваліфікацію, економите час для вирішення щоденних задач, ефективно використовуєте свою програму для автоматизації бізнесу.

Для придбання сервісів ІТС та отримання відповідей на питання:

Tel. / Viber/ Telegram: +38 (050) 175-15-15

Tel. / Viber/ Telegram: +38 (068) 175-15-15